Łódzki klub miłośników fantastyki

Ksiązki, RPG-i, Planszówki, Warsztaty literackie, Warsztaty teatralne

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Komputery

#1 2009-04-17 23:25:46

Cerbin

Administrator

Zarejestrowany: 2009-04-01
Posty: 12
Punktów :   

Przedstawiamy się

Chciałbym aby w tym temacie każdy powiedział kilka słów o sobie. Tak na dobry początek kilka słów od siebie

Imię: Norbert

Pseudonim: Cerbin

Czym się zajmuje:     Dobrą zabawą, traceniem czasu prze komputerem, spotkaniami ze znajomymi. W Wolnym czasie studiuje. W rpg grywam od około 10 lat, ukochane systemy to świat mroku ale bardzo lubię mierzyć się z innymi i próbować czegoś nowego. Jak już napisałem najwiekszym zlodziejem czasu jest moj komputer a w szczegolnosci gry sieciowe.

Jak wymysle co moglbym dopisac tutaj ciekawego to napewno to zrobie

Offline

 

#2 2009-04-18 08:38:02

Dźwiedź

Administrator

Zarejestrowany: 2009-03-31
Posty: 8
Punktów :   

Re: Przedstawiamy się

Hmrr no to tak
Ksywa: Dźwiedź
Imie: no właśnie....
Czym sie zajmuje: No niby student, ale z tym studiowaniem to jest różnie. W wolnym czasie RPG najbardziej świat mroku z perełką "Wilkołak Apokalipsa" Bardziej na codzień rycerstwo, walki na miecze, ruszikarstwo gdy trzeba to i machiny oblężnicze obsługiwać potrafię. choć nie da się być jednoosobową ekipą inżynierów od katapulty

Offline

 

#3 2009-04-18 13:46:38

Mlody

Administrator

Zarejestrowany: 2009-03-29
Posty: 17
Punktów :   

Re: Przedstawiamy się

Imię: Igor

Pseudonim: Młody

Czym się zajmuje: Gry komputerowe, szermierka sarmacka, judo, aikido, street fighting, trochę ju jitsu, teatr, fantastyka (z rpgami na czele), grzebaniem w książkach (i innych rzeczach) nawiązujących do XVII w. tańcem irlandzkim, poszukiwaniem wolnego czasu, rozrywaniem się w wolnym czasie, uczęszczaniem do liceum.

RPGi: siedzę w nich od około 7-8 lat, dwa systemy, które najbardziej lubię to; *wampir oraz *neuroshima. Jestem zawsze pozytywnie nastawiony do uczenie się nowych rzeczy (czy chodzi o system czy o warsztat).

Offline

 

#4 2009-04-20 20:08:53

deviler

Administrator

Zarejestrowany: 2009-03-31
Posty: 1
Punktów :   

Re: Przedstawiamy się

Imię: Daniel

Pseudonim: deviler

Czym się zajmuję: Filozofią, anime i mangą oraz kulturą japońską(w tej właśnie kolejności), socjologią(z naciskiem na sektologię) z elementami psychologii oraz byciem niepoważnym Można dodać, że zdarzyło mi się w życiu robić wiele rzeczy lepiej lub gorzej np. śpiew, granie na pianinie, karate, Hatha Joga, gotowaniem, żeglowaniem itp.
RPGi: Gram już 6-7 lat w papierowe. W sieciowe odmiany gram już 9 lat(Ultima Online) oraz od jakichś 5 lat w forumowe odmiany papierowych RPGów(tzw. PBF - Play By Forum). Ulubiony system to stary Świat Mroku z naciskiem na Maga: Wstąpienie, ale nie raczej niczym, bo wszystko zależy od mistrza gry, a nie od systemu

Offline

 

#5 2009-04-20 23:45:59

Karol

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-04-20
Posty: 1
Punktów :   

Re: Przedstawiamy się

Witam.

Pseudo: Niestety generalnie nigdy żadnego nie miałem.

W wolnym czasie gram na gitarze (elektrycznej i akustyku). Ucze się informatyki więc wrazie coś to służę pomocą. Lubie słuchać muzyki, często bywam (a raczej bywałem) na koncertach. Interesuje się także anime ( i mniej ) mangą, choć obecnie nie jestem na czasie z nowymi seriami.

RPGi: Gram w RPGi papierowe już z.. 12 lat.. moim pierwszym systemem był WFRP, i do dziś lubię prowadzić pierwszą edycję młotka Moim ulubionym systemem jest niestety ogólnie mało popularny świat Planescape (kojarzycie Planescape: Torment na PC??) pod mechanikę (póki co) D&D3.5. Generalnie wbrew wszystkim tu obecnym fanom Woda ja za nim specjalnie nie przepadam co wynika z tego, że kiedy próbowałem grać w Wampira jakoś nigdy nie mogłem trafić na dobrego mistrza gry...

Offline

 

#6 2009-04-23 16:34:05

Gosia

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-04-04
Posty: 3
Punktów :   

Re: Przedstawiamy się

Imię: Gosia
Pseudonim: Hmm... brak?

Czym się zajmuje: Cóż, to różnie bywa. Przez większość czasu teoretycznie niczym, co w parktyce równa się czytaniu, ewentualnemu "ruszaniu się" w dowolnej formie, słuchaniu muzyki, spedzaniu czasu przed komputerem. Od jakiegoś czasu gram też na skrzypcach, aczkolwiek "gram" to raczej za duże słowo. Zdarzyło mi się też trochę śpiewać. Ubóstwiam wszelakie sporty zimowe, od łyżew przez sanki do snowboardu i wszystkiego innego. Ah, no i jestem licealistką.
RPGi? Gram chyba najkrócej z tego towarzystwa bo może 3 lata, a ulubionego systemu nie mam.

Ostatnio edytowany przez Gosia (2009-04-24 15:19:00)

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.extremeots.pun.pl www.rinnegard.pun.pl www.kult.pun.pl www.klannara.pun.pl www.graanarutoforum.pun.pl